- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1301 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1301 Culés
37
Ej! Skoro w Polsce nie ma obecnie dobrej partii politycznej to co powiecie na to byśmy założyli swoją?
Nazwijmy ją PKB - Partia Kibiców Barçy. Zrobimy jakiś program i będzie git.
6
@GenerałXavi I. Postulat:
ograniczyć 4krotnie ilość posłów (z 460 do 115) - pozostałym zwiększyć pensje 4krotnie
Komentarz usunięty
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
2
@KamQiX Nie mam nic przeciwko i moge sie zglosic na marszalka sejmu jesli nie ma chetnych :D
1
@losiu1113 Argumenty? Myślisz, że "fachowiec" przyjdzie pracować za 8.000 zł?
Potem społeczeństwo zdziwione, że "usadzają swoich" na prezesowych stołkach w państwowych spółkach...
15
@KamQiX Dobry pomysł. Pierwsza rzecz po objęciu władzy to zamknięcie rm.pl XD
1
@KamQiX Ok,to dobry pomysł.Maszym programem będzie brak programu.Nie będzie niespełnionych obietnic,parazfując klasyka z youtuba "będziemy zwyciężestwami" :)
0
@capoN Popieram :) Już przygotowuke projekt uchhwały xd
2
@cataluna1899 Uważam dokładnie to samo. Ustawka jak cholera, a ludzie to łykają jak pelikany.
3
@cataluna1899 Pewnie co miesiąc 10-tego,pod pałacem prezydenckim wszyscy z PiS-u pojawiają się tam "spontanicznie"?Zero reżyserki :-)
1
@KamQiX Dobra. Pierwsza decyzja po objęciu władzy - zakaz noszenia białych ubrań, zamknięcie rm.pl oraz generalnie więzienie za kibicowanie drużynom z Madrytu :V
0
@Damian100 Pijany czy nie spełna rozumu?
0
@capoN To co nas będzie śmieszyć? Niektóre komentarze naprawdę mogą poprawić humor.