- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1083 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
113 odpowiedzi
MirusAmisz
28
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
6
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1083 Culés
3
Zastanawia co robią tu w tak wielkiej ilości kibice Realu, swojej strony nie mają? Notatnik im się rozwalił czy co ? Wygrali na farcie kolejny mecz i uparcie bronią od wczoraj pozycji Realu... dobre, oby nic nie wygrali a najlepiej niech zaczną od KMŚ.
9
@marcin000019 Dokładnie to samo co robią kibice Barcelony na ich stronie nic w tym dziwnego. Inteligentni kibice realu wymieniają poglądy na temat drużyn a ci mniej inteligentni trolluja nie tak ?
1
@marcin000019 Jeżeli są to właśnie "inteligentni" kibice to jak najbardziej dobrze, że są ;) Osobiście lubię mecze takie jak El Clasico oglądać w towarzystwie także fanów Realu, ale takich, którzy potrafią docenić klasę Messiego czy Iniesty (i w drugą stronę, my potrafimy docenić Modricia czy świetnego czasami CR), a nie takich, którzy zamiast patrzeć na mecz bardziej skupiają się na tym, żeby LM10 zwyzywać od karakanów i udowodnić jaki to CR7 jest boski :D