La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

0

Ciekawe co Legia zrobi z kasą z LM przepiją czy zainwestują?

23

@Tom30 Zainwestują w siebie, czyli przepiją :)

konto usunięte

0

@Tom30 Oby nie przepili to za rok znowu zobaczymy ich w LM.

konto usunięte

0

@darekgt01 I kto to pisze, Hajto. ;)

2

@dontripe Obawiam się ze Dundalk drugi raz nie trafią

0

@chester43 Kiedyś Mati Borek w Cafe futbol mowil o tzw. "drinku kadrowicza" za czasów Engela, wiec Hajto wie co to porządna inwestycja ;)

konto usunięte

5

@Tom30 Sporting pokonali, z Realem zremisowali. Jeśli nie stracą zbyt wielu kluczowych ogniw a wcześniej wygrają mistrzostwo to nie będą potrzebować Dundalk do awansu.

0

@Tom30 Oby mądrze zainwestowali i utrzymali w miarę możliwości ten skład co mają bo mam nadzieje ze to oni ogarną się w lidze i zdobędą tytuł a potem kolejna szansa na LM. Prawda jest taka ze tylko Legia od lat nas jakoś prezentuje w Europie i jak pokazali teraz są w stanie powalczyć z swietnymi zespołami i dać kibicom sporo radości i powodu do dumy. No niestety ale wiele razy inne polskie zespoły juz na starcie dawały ciała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?