- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1619 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1619 Culés
17
po meczu z Barceloną,wszyscy piłkarze Realu byli w bardzo dobrym humorze i każdy z nich planował spędzenie wieczoru z rodziną lub przyjaciółmi . Kiedy przyjechali do ośrodka treningowego Valdebebas o 22:30,żeby odebrać samochody i wrócić do dom, to jeden z piłkarzy postanowił zostać. Poprosił o struj treningowy i w samotności zabrał się do pracy. Tym zawodnikiem był James Rodrigues, który w :el Clasico: nie zagrał ani minuty i postanowił zmierzyć się z trudną sytuacją właśnie w taki sposób. Nikt go do tego nie zmusił ani nie prosił. To zachowanie Kolumbijczyka pokazało że, James wciąż chcę walczyć o grę w Realu i zamierza to osiągnąć przez ciężką pracę.
szkoda Jamesa bo zapowiadał sie super a w Realu się marnuje
0
@kulek22 Czy James był na tej fotce grupowej zawodników po meczu ?
1
@kulek22 Kolejny który się zmarnuje w Realu, szkoda gościa. Pewnie do Anglii przyjedzie lub do PSG tak myślę. U nas też by się przydał, znakomity piłkarz do zastąpienia Andrésa
7
@kulek22 Wszystko fajnie, pięknie, ale ten "struj" razi w oczy :D
3
@barcelonaLM James jako zastepca Andrzeja? Dobrze widze? xdd
7
@barcelonaLM Po co nam kolejny wolny pomocnik, który w dodatku nic nie gra w obronie i nie ma dryblingu?
0
@JimMorrisonFCB Za dużo w FIFE grasz, to już każdy piłkarz musi mieć drybling jak Messi?
2
@Aerox Nie mam czasu grać w gry.
W Barcelonie na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy potrafiących zrobić różnicę dryblingiem i nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego zawodnika, który jest słaby w tym elemencie gry.
I nie wiem skąd porównanie do Messiego, bo w ogóle o nim nie wspomniałem.
0
@kulek22 Milan i OM potrzebują wzmocnień i graczy na teraz. Wypchali bydło od koryt, rozpoczyna się nowe rozdanie, tam by się sprawdził wg mnie.
0
@Bamek94 rzeczywiście razi w oczy
0
@kulek22 Real przyzwyczail do marnowania pilkarzy. Zmarnowali z rozmachem Dudka, Kake teraz marnuja Jamesa. Nic nowego.