La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

17

po meczu z Barceloną,wszyscy piłkarze Realu byli w bardzo dobrym humorze i każdy z nich planował spędzenie wieczoru z rodziną lub przyjaciółmi . Kiedy przyjechali do ośrodka treningowego Valdebebas o 22:30,żeby odebrać samochody i wrócić do dom, to jeden z piłkarzy postanowił zostać. Poprosił o struj treningowy i w samotności zabrał się do pracy. Tym zawodnikiem był James Rodrigues, który w :el Clasico: nie zagrał ani minuty i postanowił zmierzyć się z trudną sytuacją właśnie w taki sposób. Nikt go do tego nie zmusił ani nie prosił. To zachowanie Kolumbijczyka pokazało że, James wciąż chcę walczyć o grę w Realu i zamierza to osiągnąć przez ciężką pracę.

szkoda Jamesa bo zapowiadał sie super a w Realu się marnuje

konto usunięte

0

@kulek22 Czy James był na tej fotce grupowej zawodników po meczu ?

1

@kulek22 Kolejny który się zmarnuje w Realu, szkoda gościa. Pewnie do Anglii przyjedzie lub do PSG tak myślę. U nas też by się przydał, znakomity piłkarz do zastąpienia Andrésa

7

@kulek22 Wszystko fajnie, pięknie, ale ten "struj" razi w oczy :D

konto usunięte

3

@barcelonaLM James jako zastepca Andrzeja? Dobrze widze? xdd

7

@barcelonaLM Po co nam kolejny wolny pomocnik, który w dodatku nic nie gra w obronie i nie ma dryblingu?

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Za dużo w FIFE grasz, to już każdy piłkarz musi mieć drybling jak Messi?

2

@Aerox Nie mam czasu grać w gry.

W Barcelonie na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy potrafiących zrobić różnicę dryblingiem i nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego zawodnika, który jest słaby w tym elemencie gry.

I nie wiem skąd porównanie do Messiego, bo w ogóle o nim nie wspomniałem.

konto usunięte

0

@kulek22 Milan i OM potrzebują wzmocnień i graczy na teraz. Wypchali bydło od koryt, rozpoczyna się nowe rozdanie, tam by się sprawdził wg mnie.

0

@Bamek94 rzeczywiście razi w oczy

0

@kulek22 Real przyzwyczail do marnowania pilkarzy. Zmarnowali z rozmachem Dudka, Kake teraz marnuja Jamesa. Nic nowego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?