La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1051 Culés

0

Witam po banie :) Miało być co prawda 2 tygodnie,ale dzieki moderacjo,ze po odwołaniu skróciliscie mi go. Dopiero teraz sie kapnąlem :D

Co do meczu to szkoda niewykorzystanych sytuacji Messiego i Neymara, ale to jest futbol i za to go kochamy oglaadac.
Druga polowa byla na najwyzszym poziomie, Busi i Iniesta kapitalni, Suarez zrobił coś co doniego nalezy- strzelil.
Szkoda ostatnich 10 minut, wygladalo ze dalismy sie bardzo zepchnąc, a jak widzialem Ramosa w 16tce to mowilem od razu, że cos sie święci. Niestety sie sprawdziło... Poźniej jakby ta głowka weszla to niewiem co bym zrobił z radości.

Ale co tam, 24 mecze do rozegrania, Real ma KMŚ, my przezylismy ciezki kryzys jak na ten klub, dzisiejszy mecz pokazal ze dalej to wielki zespol, tylko muszą grać na swoim poziomie Busi, Andres, Lio, Ney i cała defensywa. Wtedy wszystko jest możliwe. Real w tamtym sezonie byl w gorszej sytuacji, a na koniec przegrali 1 punktem.
Jest niedosyt, bo mielismy 1-0 w 90', ale wystarczy ze wygramy drugi klasyk i stracimy o 3 punkty mniej od Realu na przestrzeni calego sezonu.

Visca el Barca!!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?