- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
14
Pięknie się czyta ten kwik, płacz i żałosne tłumaczenia, usprawiedliwienia zachowania... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Luciano99
70
Jak lubię Messiego tak przy tej sytuacji z mopem zachował się jak kompletna cipcia, żal było... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
July_6_BcN
2
Wśród moich koleżanek i znajomych nastąpił gwałtowny wzrost największych fanek Rekina.A... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
0
Takie inne pytanie: lepiej kupić Left4Dead2 czy CS:GO?
3
@DROGBAtheLegend csgo
0
@DROGBAtheLegend Jak chcesz grac z ziomeczkami to l4d2 ale jak sam to csgo. Zreszta kup to i to, left na promocjach swiatecznych bedzie kosztowac max 3 ojro
0
@Winny jak chcesz grać z ,ziomeczkami' to ta gra i ta jest odpowiednia
0
@Winny Jakieś 2-3 lata temu L4D2 na święta był za free. Fajna gierka :)
0
@DROGBAtheLegend Ja osobiście polecam CS-a, tylko nie GO, a klasykę czyli 1.6!
0
@MatizxD Mam Steama od 10 lat i moją pierwszą grą online był właśnie CS1.6 więc myśle że moge coś nieco powiedzieć o tej serii. Na początku również byłem sceptycznie nastawiony do CS:GO ale odkąd zacząłem grać to się kompletnie zmieniło. CS:GO jest świetną grą i co najważniejsze - jest żywa a cs1.6 niestety jest może nie martwy ale ledwo żywy. Wg. mnie system meczy turniejowych i rang w CS:GO to jest jedna z najlepszych rzeczy jakie mogły się zdarzyć, świetnie motywują do gry. Oczywiście CS:GO boryka się z wieloma mankamentami (jak np. głupie skiny) ale sama cena gry sprawia że nie ma się co zastanawiać a co do skinów... przez 4 miesiące mało intensywnego grania w CS:GO zarobiłem połowe tego co wydałem na gre, sprzedając skrzynki i skiny których nie otwieram/używam.
1
@dontripe Ja akurat swoją przygodę z CS skończyłem właśnie na 1.6. Nie miałem okazji osobiście grać w GO, więc nie mogę się zbytnio wypowiedzieć.. Po obejrzeniu kilku gameplay z GO na Youtube stwierdziłem, że to już nie dla mnie. Być może dla tego, że w 1.6 grało się ze znajomymi, było ich kilkunastu więc była super atmosfera w grupie.. Teraz z tej grupki znajomych każdy ma dodatkowe obowiązki i jedyne w co od czasu do czasu gramy to FIFA/PES na PS4 przy piwku. Ot cała historyja.