La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

0

Prawie wszyscy narzekają na początek sezonu. Popatrzy na liczbie kontuzji i wyobraźmy sobie ze zarząd kupuje jakaś tylko gwiazdę typu Pogba i nikogo więcej? Jak by wyglądała nasza gra w takim przypadku?
Wiem zmiennicy narazie nie wnoszą za dużo ale tez przez nich nie przegrywamy.
Nie jest tak źle sezon długi jest a Real po KMS napewno złapie zadyszkę.

0

@rafik300010 A moim zdaniem przegrywamy ,wczorajszy mecz to porażka i rezerwowi nic nie pokazali Rafinha i Suarez to nie piłkarze na miarę Barcy zeby pociągnąć gre do przodu.

0

@Tom30 Rafinia? Co Ty gadasz gość strzelił 5 bramek w tym jedna dająca zwycięstwo.
Wczoraj to przede wszystkim zagraliśmy źle pierwszą polowe, Neymar grał sam, nie podawał, tracił piłki. Dopiero po przerwie zaczęliśmy grać ale to tylko nie wystarczyło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?