La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

14

No cóż (-4) w Katalonii. Real dziś zasłużył na 3 pkt. Tylko ktoś zaślepiony myśli inaczej. Musimy w końcu się przełamać na Anoeta i zdobyć tam 3 pkt. Mam nadzieje,że Lucho w końcu przemówi do piłkarzy by Ci grali przez 90 min,a nie budzili się pod koniec meczu. Trzeba się obudzić i zacząć grać. Liczę,że po El Clasico to my będziemy na pierwszym miejscu. Visca el Barca i Visca Catalunya!

0

@BarcaInfo Oby, oby ... :)

0

@BarcaInfo Na lidera po Gran derbi nie ma szans bo biali mają spacerek z Gijon

0

@FcBforever221 W La Liga nie ma takich meczów jak spacerek. Eibar wita oraz Alaves.

0

@BarcaInfo Chyba żartujesz sobie ze w następnej kolejce straca punkty u siebie, prędzej to Barca kolejny raz wtopi na Anoecie...

0

@BarcaInfo Oj nie dla bialych taki rywal u siebie to easy win takze stawiam 5:0, Eibar to tylko wyjątejk.

0

@sylwestr Widzę wierny kibic. :D Trzeba wierzyć!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?