La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

0

Dość kiepski ten weekend dla fana Barcelony. Messi wypada w ostatniej chwili, w kuriozalnych okolicznościach remisujemy na CN a teraz jeszcze Real prowadzi po golu naszego ulubieńca po rykoszecie, no pozostaje mieć nadzieję że następne 45 będzie należało do gospodarzy

0

@Phatro W ogóle cały rok jest kiepski dla fana Barcelony. Chcę już 2017 ;v

0

@Eleri Kiepski? Zdobyliśmy 3 trofea jedynie ze patrzysz przez pryzmat kwietnia

1

@Eleri No kuźwa rzeczywiście... Zdobyta Liga, PK i Superpuchar to jest słaby rok?? Nikt trypletów co roku wygrywać nie będzie

0

@barcelonaLM Owszem, zdobyliśmy trzy trofea, ale tak na prawdę najważniejszy z nich, czyli Ligę prawie oddaliśmy za darmo po fatalnym kwietniu. Puchar Króla smakował wyśmienicie patrząc na przebieg meczu, ale to tylko Puchar Króla, gdyby go wygrał Real wszycy by mówili, że liczy się tylko w parze z Ligą i LM. Mimo wszystko negatywne wydarzenia moim zdaniem przysłoniły te pozytywne - odpadnięcie z LM w której wygrał Real bo bardzo słabej grze, przegrana w Klasyku na Camp Nou, śmierć Cruyffa, dramat Leo w Copa America, wygrana Portugalii na Euro, prawdopodobne wygranie przez Ronaldo Złotej Piłki mimo fantastycznego roku Messiego czyli wielka kradzież w piłkarskim świecie, zła forma na rozpoczęcie sezonu i aż trzy porażki i dwa remisy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?