La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

32

Ogląda sobie człowiek taki mecz, zarywa nocke, wie, że następnego dnia będzie nieprzytomny, ale w ogóle tego nie żałuje. Leo jest niesamowity. Przekonałam się o tym oglądając go na żywo jak strzela hat-tricka na Camp Nou, przekonuję się o tym podczas każdego meczu Barcy czy też Argentyny. Gdy ma piłkę przy nodze kibice wstają z miejsc w oczekiwaniu na to, co zrobi, bo każde jego dotknięcie jest niebezpieczne, żadne z jego podań nie jest bezcelowe, ma niesamowitą wizję i szósty zmysł. Każdy komentarz o Lio to powtarzanie się, nikt nic odkrywczego o nim nie powie, ponieważ każda pochwała, każdy epitet w nawet najmniejszym stopniu go nie opisuje. Gdyby nie on, ta reprezentacja NIC by nie ugrała, ani w tym meczu, ani w każdym turnieju, w którym brała udział. Zastanawiając jest fakt, że są ludzie, którzy mają czelność porównywać go do jakiegokolwiek innego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?