La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

4

Najprawdopodobniej od 3 kwietnia przyszłego roku z portu lotniczego Lublin będzie latał Airbus small planet, a dokąd? No do Barcelony!! No do Mikołaja jeszcze trochę a tu taka niespodzianka :).to teraz można planować wakacje z rodziną:)

1

@Kibic1985 3 kwietnia jest blisko 1 kwietnia. If you know what i mean?

37

@zyskula I blisko 10 kwietnia. Lepiej nie leciec :)

1

@Kibic1985 A gdzie to wyczytałeś? Może na internet explorer, 29 grudnia pierwszy lot do Barcelony http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/z-lublina-polecimy-do-barcelony-pierwszy-lot-w-grudniu,10523850/

0

@Pablo83lbn Na 112 lublin to jest

0

@zyskula Jakby tak myśleć że każda data z czymś się kojarzy to by się z domu ie wychodziło że strachu

0

@zyskula Pierwszy kwietnia to najważniejszy dzień w roku. Obchodzę wtedy urodziny. Pozdrowienia dla wszystkich primaapriliowców.

konto usunięte

0

@tadzik447 Teraz to sobie jaja robisz ? :D

0

@tadzik447 Ja również, pozdrawiam

0

@Kibic1985 Latam z Katowic (Pyrzowic) ;). 4 razy w tygodniu są loty bezpośrednio na El Prat ;). A mieszkam 300 m od lotniska ;D

0

@Lisek Moja siostra mieszka w Piasecznie w takim miejscu że prosto nad jej blokiem latają samoloty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?