La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

0

Ogólnie połowa do zapomnienia. Dobry Messi, Gomes z przebłyskami, średnioobecny Busi. Dodatkowo calkiem dobre wejscia Roberto, ale to podanie trzeba będzie odnotować. Ter Stegen przy bramce nie mógł kompletnie nic zrobić. Umtiti mega czyści i pewnie wyprowadza, ale błąd sędziego - tam był karny i powtórki to pokazują. Mascherano niby niewidoczny, ale jednak przecina co musi - od jego bloku rozpoczął się bramkowy kontratak Barcelony. Rakitić solidnie i tak być powinno.
Mam wrażenie, że Barcelona dzisiaj trochę bardziej defensywnie mimo wszystko.
Czekamy na drugą połowę. To trzeba wygrać.

0

@Aurik1223 Defensywie jaki ty mecz oglądasz to jedna z najlepszych połów Barcelony w tym sezonie, gdyby nie Roberto do którego oczywiście nic nie mam bo każdemu może się zdarzyć to city kompletnie nie istnieje a ty mówisz że gramy defensywnie, uważam że masz kompletnie inny odbiór meczu niż powinieneś mieć!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?