O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, sport, elektronika
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FCB, Arsenal, Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2345
  • Liczba komentarzy 109
  • Polecenia 115

Komentarze

0

Panowie, gdzie obejrzeć cały mecz który już się odbył? Jakieś witrynki macie, coś?

0

Ktoś z użytkowników Rambli gra w tibie? :D

0

Ramblowicze, dzisiaj po północy gra USA - Chile. Moje pytanie: siądze btts czy nie?

0

Ramblowicze, przypomnijcie mi proszę, na jakiej stronie obejrzę powtórkę całego meczu? Nie mówię tu o naszej reprezentacji, tak ogólnie pytam. :)

2

Jesteś strasznie zamknięty na inne możliwości. Podałem alkohol jako przykład odpowiadający Twojemu, który mnie, również odpycha bo picie alkoholu po prostu niszczy organizm. Tylko różnica między nami jest taka, że ja nie mam radykalnych poglądów i nie głoszę światu, tak jak Ty, że ten kto pije to debil.

Twierdzisz, że robienie tatuażu to nie przejaw inteligencji. Przepraszam, Tobie to oceniać? Jakie masz prawo do oceniania kogoś kto ma tatuaże nie zamieniając z nim choćby zdania?
Idiotyzm, nic więcej.

Zobacz wszystkie

17

#1
Użytkownicy tego zacnego forum, dlaczego oskarżacie Mathieu? Insynuujecie, że jest słabym stoperem, a w ogóle to jakim prawem i czemu Barcelona zrobiła taki transfer? 31 latek za 20 milionów euro toż to skandal! Nie rozumiem waszego toku myślenia i czytając niektóre z komentarzy pod jakimkolwiek transferem widzę jakim jesteście sfrustrowanym społeczeństwem. Zaczęło się tak naprawdę od Ivana Rakiticia, nie podobał wam się ten transfer, uważaliście że to Sevilla zrobiła na tym większy interes niż FCB, chcieliście skazać cały zarząd na śmierć przez ukrzyżowanie. Doszło do MŚ w Brazylii, Ivan (według moich ocen) zagrał dobry turniej. Owszem, nie grał pierwszych skrzypiec ale z analiz taktycznych można było wnioskować, iż właśnie taka miała być jego rola. Był kreatorem, podobnym do Xaviego w reprezentacji Hiszpanii i Barcelonie, rozprowadzał piłki, uspokajał lub przyspieszał tempo gry - wielu z was ucichło po tych występach. Następnie doszedł do skutku transfer Suareza. Ola boga, euforia i jednocześnie zażenowanie. Gdyby nie sytuacja z Chiellinim wielu, a może nawet większość, z was nie pomyślałaby nawet o nazwaniu go "wampirem" tudzież "kolejnym błędem zarządu, tym razem za 81 milionów euro". Otóż, Suarez to wielki gracz, zdobywca złotego buta i "9" jakiej Barcelona potrzebowała od czasów Eto'o. Krzyczeliście, wręcz żądaliście transferu właśnie na tą pozycje i co? Transfer dokonany, Wy i tak jesteście niezadowoleni. 4 miesiące kary dla Suareza? Trudno, należało mu się bądź nie, i tak każdy fan futbolu wie, a przynajmniej ma nadzieję, że to będzie strzał w 10 jeżeli całe trio z ataku FCB zacznie ze sobą należycie współpracować.

16

#2
Teraz doszedł transfer Jeremy'ego. A ja tutaj zadam jedno konkretne pytanie, kto z Was tak naprawdę oglądał poczynania Valencii, a konkretnie obserwował poczynania ów obrońcy? Myślę, że niewielu z was nawet oglądało mecze Valencii chyba że trafił się akurat mecz z Barceloną, ale wtedy też niezbyt zwracaliście zapewne na niego uwagę. Otóż powiem wam coś ciekawego, Mathieu w sezonie 2013/2014 w meczu z Realem Madryt (o tak, teraz jesteście zainteresowani) zagrał świetne spotkanie i nie odstawał niczym od tych waszych cudownych grajków pokroju Thiago Silvy, Davida Luiza, Kompanego, Verthongena czy innego Hummelsa. Faktem jest iż sam mało co oglądałem mecze Valencii, a jak już to średnio przypatrywałem się osobie naszego nowego nabytku, ale nie powinniście, nie macie prawa skandować że jest to najgorszy transfer tego lata. Moim jakże skromnym zdaniem, wielu z was po prostu zmieni zdanie w trakcie sezonu. Skąd wiecie jaką rolę przypisze Lucho Mathieu? Może będzie 3 lub 4 stoperem? Może będzie zmiennikiem dla któregoś z pary Alba/Adriano bo jak wszyscy wiemy może on grać też na lewej obronie. Sami piszecie "osądy zostawmy na koniec sezonu", a teraz robicie właśnie odwrotnie. Osobiście uważam, że większość tych najbardziej komentujących to zwykli hipokryci, którzy nie potrafią trzymać emocji na wodzy i poczekać aż zobaczą jak gra na boisku, w meczu o stawkę.
Wszyscy chcielibyście transferów za niestworzone kwoty, graczy z najwyższej półki, a nikt z was zapewne nie pomyślał że pierwsza linia formacji w każdym obecnie klubie wymaga korekty. Spójrzcie na Chelsea, Atletico, Manchester City jak i United czy inne wielkie kluby. Każdy z tych zespołów jest w trakcie poszukiwać, podpisuje kontrakt lub właśnie go negocjuje z włodarzami innych klubów.

16

Jeśli dla Ciebie Halilović to piłkarz stracony, to ja chciałbym aby każdy był w taki sposób "tracony" jak młody chorwat. Motor napedowy akcji Sportingu, jeden z najlepiej rokujachych zawodnikow młodego pokolenia (niespełna 20 lat), a Ty piszesz, że stracony?

Nie mam więcej pytań.

14

Bayern może zaakceptować ofertę za Thiago: 50 mln € + Digne.

Źródło: sport

@neurophate, tt

10

Weź pod uwagę, że nie każdy na Canal+ i nie każdy ma też dostęp do transmisji w necie, którą można normalnie oglądać.