- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 808 Culés
Gorące dyskusje
clyde
81
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
61
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 808 Culés
0
Poleci ktoś korki (buty, żeby nie było trolli) dla mnie do 300 zł?
Pozycja: Napastnik
Styl gry: Suarez (tak mi się wydaje xdd)
Cechy: Wysoki, Szybki, Dobry Fizycznie (Nie wiem czy to ma coś do znaczenia ale podałem xddd)
Co ważne, żeby te buty miały: Wytrzymałość
Nad jakimi modelami myślałem? : x16.3, Mercurial, Hypervenom
3
@MichalWOT Z taką pozycją i z takimi cechami nie potrzebne są Ci korki, bracie.
13
@MichalWOT https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS06LuMh0WrP8m-AJFx111k1IyBVFN1htg_9XZFJAtacF_F0MsA
Moze te
0
@qbuteq Miało być bez trolli, pisałem...
23
@MichalWOT Podaj jeszcze swój overall, to może ktoś coś dopasuje odpowiedniego ;D
2
@MichalWOT Adidas Kaiser
0
@Radzio_94 Dzięki, jedyny normalny komentarz odnoście mojego pytania.
0
@MichalWOT Ogólnie uważam , że Adasie nie mają sobie równych jeśli chodzi o wytrzymałość. Może ustępują designem, ale wygodą i wytrzymałością są najlepsze. Oczywiście to tylko moje zdanie i można się ze mną nie zgadzać :)
0
@MichalWOT Umbro Clasico IC ,kupiłem za niską cenę myślałem że,będą jakieś badziewne a gra mi się lepiej niż w magistach,do tego są bardzo wytrzymałe.Ale jak patrzysz na wygląd buta to lepiej ich nie bierz.
0
@SkateMati1 Dzięki.