La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

1

Luis Enrique chce aby Neymar (3 żółte kartki) oraz Luis Suarez (4 żółte kartki) wykartkowali się przed meczem z Realem, 3 grudnia. [Sport]

14

@Gaucho Suarez moglby sie wykartkowac na Malage, ale Neymar? Nie bardzo to widze, przed Realem mamy jeszcze wlasnie Seville, potem Malage u siebie i wyjazd na Anoeta, gdzie wiadomo jaką passe tam mamy.

0

@kuba1624 Właśnie również mnie dziwi ten news.

1

@Gaucho Znając gorący łeb Neymara to w meczu z Sevillą i w kolejnym dostanie po żółtku i tak czy inaczej wykartkuje się przed Realem

0

@Gaucho Na Anoeta wiadomo co to za teren.jak dla mnie Ney nie musi tam wcale grać. I tak będzie trudno a może, np.Arda wyjdzie i uratuje nas.cos mi się zdaje że Neymar z Sevilla dostanie żółtko,a drugie właśnie z Malaga przed wyjazdem do San Sebastian

0

@Gaucho Neymar znowu się wykartkuje jak wypadnie mu imprezka u siostry :D

konto usunięte

0

@kuba1624 Na Anoecie i tak przegramy wiec Neymar może spokojnie się kartkowac :D

0

@Razorek Co za pesymistyczne podejście! Trzeba wierzyć:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?