La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1632 Culés

3

Przyjmijmy , że Real Madryt przegrywa spotkanie z jakimiś ogórkami (bo już było tak nie raz wiadomo tak jak i Barca). Później Leo strzela im w meczu hat-tricka i nagle mówimy o tej drużynie jako nie o ogórkach tylko o bardzo dobrym zespole bo pokonali Real ? :D Ludzie pomyślcie trochę. To, że Barca zaliczy wpadkę z Alaves czy z kimś innym to nie znaczy od razu, że Barca przegrała z bardzo dobrą drużyną. Każda ekipa ma takie momenty, że zalicza wpadkę, nic nie idzie i przegrywa mecz, przeciwnik wykorzystuje sytuację i udaje im się zwyciężyć, ale to w żadnym stopniu nie czyni z tych drużyn jakiś solidnych i ciężkich do pokonania ekip czego najlepszym przykładem jest np. Hercules, który pokonał Barcę 2-0 na Camp Nou, a na koniec sezonu spadł z ligi, a niektórzy tutaj nie wiem starają się wciskać jakieś bujdy, że CR strzelił 3 bramki mocarzom bo Ci wygrali z FCB, zastanówmy się co mówimy i piszemy ;)

0

@bixmix Tamten mecz z Herculesem to był pokaz frustracji ze strony piłkarzy Barcy. Nie szło kompletnie nic

0

@bixmix Wisła kiedyś wygrała z Barcą. Czyli Termalica to Europejska potenga, heh ;v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?