- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1720 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
22
Pięknie się czyta ten kwik, płacz i żałosne tłumaczenia, usprawiedliwienia zachowania... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
macio_944
18
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Sysia11
5
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1720 Culés
28
Nazywajcie mnie moralizatorem czy coś w tym stylu, ale naprawdę, powtórzę po raz kolejny to, że poziom komentarzy na LR podczas meczów Realu to jest po prostu patologia :D
Śmiejecie się z Ronaldo że wpakował hat-tricka "ogórom" i się cieszy.
Cóż, pragnę przypomnieć że te "ogóry" to wygrały u nas na Camp Nou całkiem niedawno ;)
2
@TheMefju A tam...można sie czasami pośmiać akurat
1
@TheMefju Zaraz cie zjadą że jesteś z notatnika ;)
7
@sebasek99 Czekam na to :D
Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś napisze coś w stylu "trzeba szanować Ronaldo bo to jeden z najlepszych piłkarzy w historii/bo to geniusz".
Co jest oczywiście prawdą, ale jakiś napinacz z gimbazy ci napisze "Cristiano geniusz? hahhahahahaah" i zgarnie z 30 poleceń.
Magia La Rambli :')
1
@TheMefju Ceer geniusz? Hehehehehe
0
@Wajper trzeba szanować Ronaldo bo to jeden z najlepszych piłkarzy w historii/bo to geniusz
Cristiano geniusz? hahhahahahaah
Należy się 30 poleceń
Jesteś z notatnika
Moralizator
Super mega ultra kombo. 4 komentarze w jednym.