- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
BorzyKrzys
36
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
14
Słuchajcie co mówi Cannavaro o Pique .. haha śmiech na sali no co gościu jara nie wiem, ale niech zmieni dillera :D https://i.gyazo.com/a061e8cfcf6573f141f9982d71ecddce.png
0
@Getek Ramos jest najlepszy, ale jedynie w ilości zdobytych kartek, bo na pewno nie jako obrońca.
12
@Getek To że Cannavaro dostał ZP de facto za zwycięstwo Włoch na MŚ, a nie Buffon, zawsze było dla mnie irytujące. Przez pewien czas był świetnym piłkarzem, to prawda, ale to była też jedyna okazja, żeby właściwie docenić Gigiego.
0
@Getek się dziwicie takich wypowiedzi? jak on grał 3 lata dla Realu Madryt.
7
@Getek Prawdopodobna reakcja Gerarda na te głupoty.
https://zapodaj.net/images/713c0701996c0.jpg
8
@Getek Hahah Ramos i regularna gra na wysokim poziomie xD
6
@kuba1624 Spójrz sobie na statystyki. Gra przecież regularnie na wysokim poziomie... wysokim poziomie agresji. ^^
1
@Getek
Po tym zderzeniu ze słupkiem tak chłopakowi już zostało że pieprzy czasami głupoty :D
0
@Getek Odezwał się trener w cudzysłowiu.... Niech się weźmie do roboty lalus.