La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

0

Czytaliście o postępach Lorda Douglasa w Sportingu ?:)

0

@Wojciech6 Rozegrał już 103 minuty, a mamy dopiero końcówkę października, więc jest (jak na niego) nieźle. Niech się "rozwija", wyrabia sobie hiszpański paszport i ucieka do innego klubu. W Barcelonie nie ma i nie będzie dla niego miejsca.

0

@hen0x Z Barceloną rozegrał 15 minut a z Valencia całe 90 czyli całe 2 mecze.

Efekt widoczny . Siedzi na ławce przez ostatnie 3 mecze i wypadł z listy Abelardo.

0

@Wojciech6 Czyli okazuje się, że "nowy Dani Alves" jest jednak za słaby nawet na osiemnastą drużynę LaLiga. Czemu mnie to nie dziwi. Kontrakt z Barceloną wiąże go do 2019 roku. Klub musi się go czym prędzej z Katalonii pozbyć.

0

@hen0x To jest zawodnik na poziom Polskiej Extraklasy. Czyli tam gdzie nie ma presssingu podania do nikogo i ogólnie zero taktyki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?