La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 563 Culés

6

Wiecie co jest przykre? Fioletowi rzucają się do Leo o to, że powiedział kilka słów kibicom a nie to, że Ci kibole rzucili butelką. Masakra totalna.. epickie.

Tak czy inaczej! Ufff yeaaaaaaaaaaaa!!!! Nerwy niesamowite!!!!!! Brawo Brawo!

konto usunięte

6

@NGRonnie10 Mam to gdzieś. Niech piszą co im się podoba. Dla mnie ważne jest to że Leo strzelił z karnego w ostatniej akcji meczu i pozatykał najlepiej tym kibiców Valencii.

5

@NGRonnie10 Hipokryci zachowują sie jakby Ronaldo nigdy nie miał nic do powiedzenia

3

@Stig Też mam to gdzieś, ale wiesz sam fakt o czym CI ludzie myślą i co ich obchodzi ;)

Racja, pięknie zamknął im te mordy1!!!!1

1

@Stig I jeszcze jak rozegrał wcześniej ta akcje - przeciez to on tak padł do Luisa ze Abdennoir musiał faulować - geniusz po prostu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?