La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1866 Culés

0

Kurczę niby "teoretycznie" czeka nas dzisiaj wieczorem jedno z najbardziej jednostronnych spotkań w ostatnich hmm 10 latach ?, mimo, że w tym spotkaniu gra Real czyli dla mnie jak i pewnie dla znacznej części kibiców Barcelony klub totalnie znienawidzony ,to i tak czeka się na to spotkanie jak na jakiś TOPowy mecz :D Ja osobiście nie mogę się doczekać meczu i czuję jakieś takie podekscytowanie tym spotkaniem :D

0

@bixmix Ja to w sumie nie wiem co myśleć o tym meczu :D Z jednej strony wiem, że Real zmiażdży Legię, a z drugiej liczę na cud i chociaż ten bezbramkowy remis, ale Legioniści są za słabi nawet na murarkę :D No i jest jeszcze Ronaldo, którego nie trawię i który będzie się prężył po strzelonych golach(serio, kto wymyślił tę cieszynkę?), co wkurza mnie niesłychanie. Niby czeka nas grad goli, ale jak tu ich wyczekiwać, skoro to będzie jak oglądanie Messiego ogrywającego czterolatki? :D
Na ten moment nie potrafię znaleźć pozytywów tego meczu i obejrzę w sumie tylko ze względu na mojego tatę, który jest kibicem Realu i Legii. Szykują się ciekawe dyskusje przed telewizorem, bo na widowisku w sumie nie będzie potrzeby się skupiać :P

0

@Nigaki Eeee, ja to wynik 3-0 dla Realu traktuję w kategorii największych cudów ;)

0

@bixmix To byłby najmniejszy wymiar kary dla Legii :D

0

@bixmix No nie gadaj, że aż taki wpie**** dostaną od Legii. Może bedzie wyrównany mecz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?