La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

konto usunięte

0

Co byście wybrali z takiej listy na kuponik?

Chelsea, Arsenal, Tottenham X2, Crystal P. 1X, PSG, Atletico, PSV, Heerenveen X2, Koln, Bayern, Hoffenheim 1X, M'gladbach, Leverkusen X2, Celtic, Lusanne X2, Basel, Besiktas X2, Napoli 1X, Juve?

0

@GregSTG Osobiscie boje sie tej Chelsea, bo jest nieprzewidywalna. Odpusc rowniez Palace, bo ja stawiam na West Ham. Co do Arsenalu, to oni potrafia w takich spotkaniach dac tylka... Ogolnie mi sie Twoje mecze nie podobaja poza paroma wyjatkami.



Ja mam tak na dzisiaj:



Stoke, City, PSG, Koln, Gladbach, Napoli i Hoffenheim. Wychodzi kurs jakos 45 z czyms i puszczam za 20 :)





Pozdro.

konto usunięte

1

@Wisniaaa Stawiasz na Stoke w meczu drużyn zamykających BPL, dajesz na City z rewelacją sezonu przed meczem z nami, WHU, które jest cieniem drużyny z zeszłego sezonu i Napoli bez Milika z zawsze groźną Romą?

Ja z Chelsea też rezygnuję, podobnie jak z Bayernu :) Zastanawiam się kogo jeszcze wywalić ;)

0

@GregSTG Ja w ogóle całkiem różne typy - mam City remis, Chelsea remis, Barcelona - Deportivo powyżej 3,5 bramki i Skra - Resovia 1.

0

@GregSTG Widzisz mialem czutke na Stoke i West Ham co? Dalem dupy z Napoli, ale czasami warto zaryzykowac. Moglem odpuscic City, Napoli i te cholerne Gladbach.


Pozdro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?