La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2305 Culés

0

Mój brat ma 25 lat i chodzi na ostatni rok studiów i opowiadał mi jak kiedyś jak miał 11/12 lat to jego kolega poszedł z innym kolegą zagrać z Lewandowskim 2 na 2. Lewandowski był od nich 2/3 lata młodszy a kiwał ich jak Messi getafe. Ograł ich chyba przewagą 10 bramek.

79

@zyskula Czyli lewy ma teraz 22/23 lat brat nieźle kity ci ciśnie

38

@frostiman90 No przecież. Właśnie BVB wykupiło go z Lecha, może coś z niego będzie :)

0

@zyskula Zazdroszczę snu ;)

32

@frostiman90 Przecież nie ma informacji o wieku kolegów brata.

20

@Jojko Ani informacji, o którego Lewandowskiego mu chodzi:)

0

@Jojko Przecież jest napisane:
Mój brat ma 25lat
Grał z Lewym jak miał 11/12 lat, a on był od nich o 2/3 lata młodszy
Czyli jak jak był młodszy 2/3 lata, a brat ma teraz 25 to wychodzi na to że, Lewy ma 22/23 lata

5

@Gumiak10 Jak miał 11/12 lat, to jego kolega poszedł grać z Lewandowskim. Dalej nie wiemy ile lat ma kolega.

0

@Gumiak10 nie masz racji - "jak kiedyś jak miał 11/12 lat to jego kolega poszedł z innym kolegą zagrać z Lewandowskim 2 na 2. Lewandowski był od nich 2/3 lata młodszy" - tu nie ma odniesienia wieku Lewandowskiego do wieku brata.

Aczkolwiek to oznacza, ze skoro Lewandowski jest starszy od brata o 3 lata (teraz ma 28), to kiedy brat mial 11 lat - Lewandowski miał lat 14. Oznacza to, ze jego koledzy mieli po 16/17 lat. Taki wniosek z tego plynie. :)

1

@mekston Taki wniosek z tego płynie, że się kolega @zyskula zlany potem wybudził rano ze snu i postanowił się nim czym prędzej z nami podzielić. ;)

11

@zyskula Sie zrobiła z tego jakaś zagadka matematyczna, jak na egzaminie gimnazjalnym :D

0

@TheMirrorBlack Najlepszy sen w życiu.

0

@mekston No dokładnie tak mniej więcej wychodzi. Rozwalają mnie te osoby, które dały polecenie dla frostiman90, bo nie załapały o co chodzi. No ale po co myśleć logicznie, grupowy hejt jest fajny ;)

0

@Kwestionariusz Zakładając, że chodzi o Roberta to i tak może mówić prawdę. Wystarczy, że wtedy koledzy brata mieli koło 17 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?