La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Co tam w Milczu się działo? Podobno jakaś bitwa z policją i trochę niewinnych osób w tym dzieci ucierpiało..

1

@kamilo0066 Bydło jak zwykle poczuło moc w kupie i zaczęli ataki na policję. Potem poszły strzały z gładkiej lufy i towarzystwo się rozeszlo. Kolejny bezsensowny akt agresji ze strony głupiej gawiedzi, która czeka na okazję do wszczęcia burd i rozwałki

0

@paoramirez1 I to usprawiedliwia że oberwały niewinne dzieciaki? Bo z tego co mi wiadomo, to policjanci strzelali na oślep i stojącej matce z dzieckiem(500m od zajścia) się dostało..

0

@kamilo0066 Jasne, gdzie to przeczytałeś? Na stronie wyborczej? Szkoda, że w tym kraju broni się bandytów i przestępców, jak zwykle niewinni ludzie sobie stali i oberwali, a przecież nic nie robili. Zawsze niewinne dzieciaki obrywają

1

@kamilo0066 Aha, jeśli chodzi o to, co Ci wiadomo na temat strzelania na oślep-broń gładkolufowa ma zasięg rażenia do max 100m, do tego jest mocno niecelna na większą odległość, charakteryzuje się dużym rozrzutem. Informacje o broni używanej przez policję są powszechnie dostępne, wraz z wszelkimi parametrami i opisami. Więc proszę, nie mów mi, że niewinna matka z dzieckiem stała około pół kilometra od zdarzenia i jej niewinny dzieciak oberwał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?