La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

38

Strona Realu padła jak Ronaldo w polu karnym:-)

0

@Piotr,1985 nie zapominaj o moracie :)

0

@adisont92 A co symulował dzisiaj? Nie oglądałem meczu od początku, także nie wiem co się tam działo:))

konto usunięte

0

@Piotr,1985 O czym mowa? Ronaldo coś dzisiaj symulował?

konto usunięte

0

@adisont92 Uważaj,bo za tego morate z małej litery,możesz zostać zbanowany xD

0

@fecebok1234567 chyba zartujesz sobie ;)

0

@Piotr,1985 Oczywiscie, ze tak. 56 minuta, Morata pada jak razony piorunem, ale sedzia zauwazyl, ze zawodnik nie ma 7ki na plecach wiec, nie bylo karnego. Zamiast tego siegnal po zolta kartke do kieszeni.

0

@NeroTFP Chyba nie, ale to co napisałem pasuje do nich jak ulał:))

0

@adisont92 No tak w końcu Morata trenuje obok Ronaldo, to uczy sie od najlepszego, jak padać w polu karnym. Ktoś musi po nim przejąć fach. Widzę że padło na Morate:))

konto usunięte

0

@adisont92 Nie skapowałeś.Redakcja nie dawno pisała,że za nazwiska pisane z małych liter można dostać bana (xD) ,a ja sobie z tego żartuje ;)

0

@fecebok1234567 A to tego newsa nie widzialem, ze rozdaja bany. Dzieki za info :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?