La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

3

Jak można hejtować Neymara za ten mecz ? Genialna asysta na 1-1 do Ardy gdzie ta bramka była bezcenna, genialna piłka do Suareza w pierwszej połowie gdzie Luis zamiast podawać do Paco powinien to wykończyć i dobrze wykonany rzut rożny po którym padła zwycięska bramka. Drybling mu nie wychodził, ale wolę oglądać próbującego coś zrobić Neymara niż nic nie dające klepanie w środku pola bez przerwy. Hejtować natomiast można LE kolejny raz za decyzję. Jak można w takim meczu postawić na Paco ? No po raz kolejny fatalny wybór Lucho.

14

@bixmix Neymar zagrał dziś okropnie i ta asysta tylko trochę podnosi mu ocenę.

0

@bixmix Nie będę hejtowała Lucho, bo dał szansę Paco, a on jej nie wykorzystał, tylko 5 razy miał piłkę przy nodze. LE ma mój wielki szacunek za zareagowanie na niekorzystny wynik I świetne zmiany które odmieniły mecz.

2

@ArterkHD Nie tylko asysta, bo podanie do Suareza przy bramce na 2:1 było tak samo kluczowe jak ta asysta. Jednak, gdyby nie Neymar tych trzech punktów mogłoby nie być. Marnował wiele akcji, ale 3 punkty są w dużej mierze jego zasługą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?