La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1141 Culés

0

Haloo, aukcja na dzień dobry :P Ziomki, mam do sprzedania peugeota 206, 2 drzwiowy, kolor taki ciemniejszy czerwony, 1.9 diesel, 3000zł do negocjacji, sprawny całkowicie. Okolice: lubuskie :D

0

@obiektywMadridistka jaki rocznik?

0

@kamson24 99 ;) (15 znaków)

konto usunięte

0

@obiektywMadridistka Mam 2.0 HDi w ciekawej wersji - Roland Garros, jaka jest twoja?

0

@obiektywMadridistka szkoda, ze nie lubELskie , to bym sie pofatygował.

0

@LinekPark Ja tylko się na noznej znam, na samochodach jak większość dziewczyn aż tak nie :( więc Ci nie odpowiem bo nie wiem o co chodzi, pozdrawiam :)

1

@kamson24 2 litery a tyle kilometrów... :D

konto usunięte

0

@obiektywMadridistka Ja mam jeszcze zmieniarkę cd, inne felgi, duży grill i oryginalne lampy z tyłu. Mniej u mnie poduch(4).
http://otomoto.pl/oferta/peugeot-206-2-0-hdi-90km-bez-dpf-super-kolor-oplacony-klima-roland-garos-panorama-ID6yzKoB.html#f4aa39d990

0

@LinekPark O, fajne autko :) Super wyposażenie, ja mam 156 tys kilometrów przejechane, takze nieduzo :) A tak poza tematem, bo widzę, że wystawiałes na otomoto- płaci się tam coś za ogłoszenie czy jak na olx za darmo?

konto usunięte

0

@obiektywMadridistka Otomoto jest za darmo

konto usunięte

0

@obiektywMadridistka To nie moje, ale podobne, no i listwy, jak u mnie w kolorze. ;

konto usunięte

0

@BarcaIsLife Nie jest źa darmo. Płaci się na otomoto od daaaaaawnaaaa. Olx też jest płatne. Chyba, że masz konto podpięte, to i tam kasa leci, tylko możesz być tego nie świadomy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?