La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

1

Szkoda mi Isco :D Siedzi na ławie bo gwiazdeczka za 80 mln musi grać. Źle wybrał chłopaczyna.

2

@SinMistico Mi go tam nie szkoda ;>

konto usunięte

4

@SinMistico James jest jednym z najlepszych pomocników na świecie.

1

@SinMistico Ale po części to jego wina. Przecież był czas na transfer latem, mógł przejść do innego klubu a ten został w Relau, także można powiedzieć, że grzeje ławkę rezerwowych na własne życzenie.

konto usunięte

0

@BarcaIsLife Ty tak serio ? ;P

konto usunięte

0

@SinMistico Niby gwiazdeczka ale w pierwszym sezonie ładował bramy jak leci już nie mówię o asystach. Isco w najlepszej formie nigdy nie był lepszy od Jamesa w słabej formie.

konto usunięte

1

@MichalWOT Jeśli dla Ciebie James nie jest w czołówce pomocników na świecie to albo jesteś niespełna rozumu albo masz klapki na oczach.

konto usunięte

0

@BarcaIsLife Jest świetnym zawodnikiem ale na pewno nie jednym z najlepszych, jest wiele wiele lepszych pomocników: Iniesta, Busquets,Rakitić,Modrić,Koke,De Bruyne, Vidal, Yaya, i tak można jeszce wymieniać i wymieniać... 20 to maksymalne miejsce jakie może zająć.

konto usunięte

0

@MichalWOT Vidal, Yaya trochę Cię poniosło :D

konto usunięte

0

@MichalWOT 20? XD Widzę, że kolega nieźle zabalował na weekendzie.

konto usunięte

0

@Aerox No z Yayą może przesadziłem ale nwm co masz do Vidala ;P

konto usunięte

0

@MichalWOT Ja wiem, że wszyscy z Realu są na ostatnim miejscu według Ciebie, ale już nie przesadzaj :D

konto usunięte

0

@Aerox Nie, po prostu uważam, że James nie jest aż taki dobry na jakiego go wywyższacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?