La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

0

co ten Alba powiedział na konferencji, że cały facebook zaspamiony?
Alba 'pasa' de Cristiano Ronaldo

konto usunięte

42

@JordiAlba18 Ty nam to powiedz Jordi!

konto usunięte

5

@JordiAlba18 "To parodia i niesprawiedliwość, że Xavi nigdy nie zdobył Złotej Piłki. Co sądzą inni? Zapytaj ich o to"

19

@JordiAlba18 "Słowa Cristiano na temat Xaviego? Mogę wypowiedzieć się jedynie na temat Xaviego. To niesamowity piłkarz i człowiek, który wygrał wszystko."

"Zawsze uważałem, że to bardzo niesprawiedliwe, iż Xavi nie wygrał Złotej Piłki. Lepiej nie komentować tego, co mówią inni."

"Leo sprawia, że wszystkim nam gra się lepiej. Sprawia, że jest nam łatwiej się bronić. Od 10-12 lat gra na niesamowitym poziomie, co jest rzeczą niezwykle trudną."

"Przez wszystkie te lata nie było gracza lepszego niż Leo."

Kilka wypowiedzi Jordiego. Nie chce mi się tłumaczyć całej konferencji.

2

@hen0x kurde nagle do mnie dotarło, że Messi gra na zajebistym poziomie od 10 lat :V
czasie zwolnij :(

2

@karci0 Ano. Pamiętam jeszcze, jak biegał z '30' czy '19' na koszulce i mówiło się o nim: "oo, ten chłopak będzie kiedyś wielki". Kto by wtedy pomyślał, że osiągnie TAKI poziom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?