La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 958 Culés

konto usunięte

1

Jest już skład Chelsea na mecz ze Swansea.
W ataku Diego Costa i trochę szkoda bo liczyłem że wreszcie zagra Michy Batshuyi.
Pedro i Fabregas podobnie jak reprezentant Belgii także na ławce.
W zespole gospodarzy w bramce oczywiście Łukasz Fabiański.

Liczę na zwycięstwo Chelsea i że razem z City ruszą w ucieczkę.
12 punktów po 4 mecz ech byłoby idealne i już takie drużyny jak United, Liverpool, Arsenal czy Tottenham musiałyby uważać by nie tracić za dużego dystansu.

1

@Stinger Ja mam ze Swansea strzeli bramkę :D

17

@Stinger Ja tam nie wiem jak można liczyć na zwycięstwo Chelsea :P

konto usunięte

0

@Stinger żadne chesea tylko Swansea!

0

@MarioVeB! Ja wyczuwam remisik 1;1 .

konto usunięte

1

@kamilo0066 Rok temu nikt nie wiedział, jak można liczyć na zwycięstwo City, a teraz proszę... Wystarczył Pep i już "Manchester niebieski!" i przestano klub wyzywać od sztucznego tworu szejków...

Także świat się zmienia.

0

@boojan27 Ja tam zawsze wolałem Manchester City. United nie lubiłem, a jeszcze jak doszedł Mou ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?