- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
Luciano99
49
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Faro
0
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
16 odpowiedzi
Bzyczekk
15
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
0
Valon Berisha (strzelec gola dla Kosowa) występował wcześniej w reprezentacji Norwegii w meczach o punkty. Myślałem, że reprezentacji nie można zmieniać a jednak.
10
@Katalonbar W przypadku Kosowa FIFA zezwoliła na zmianę reprezentacji nawet, gdy grali już w innych reprezentacjach.
17
@Katalonbar Jeśli zawodnik grał w meczach o punkty to już zmienić nie może. Jednak w przypadku takim jak ten Kosowa są możliwe odstępstwa od tego. Gdyby teraz Katalonia się odłączyła i została przyjęta do UEFA to taki Pique mógłby spokojnie reprezentować barwy Katalonii.
0
@Katalonbar No bo nie można, mogą tylko ci, którzy mogą grać dla Kosowa, a to chyba z tej racji że wcześniej takiej reprezentacji nie było, a skoro teraz jest to oni mają prawo wyboru ale z tego co wiem już w innej niż w reprezentacji Kosowa zagrać nie może.
0
@Katalonbar Najlepsze jest to, że dużo krajów nie uznaje Kosowa (ok 90), a i tak istnieje i jeszcze mają teraz drużynę. Zwykły sztuczny twór jak Ukraina.