O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Gerard Pique, Luis Suárez, Jordi Alba.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2816
  • Liczba komentarzy 3225
  • Polecenia 5660

Komentarze

0

Zawsze będą dwa mecze o 19, a sześć o 21 :).

0

A wiesz, że to autoironia :D

0

Telewizja Polsat nabyła od Telewizji Polskiej sublicencję na emisję meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej – wynika z nieoficjalnych informacji. Zgodnie z pierwotną umową, mecze Polaków mogłaby jednak pokazywać jedynie w retransmisji. Na mocy sublicencji od TVP spotkania reprezentacji Polski będzie można oglądać na żywo także w Polsacie Sport. [tvpolsat]

1

Raczej już nie.

0

Polsat oddał ten jeden "przymusowy" mecz w otwartej telewizji TVP :).

Zobacz wszystkie

122

Jesteśmy poniekąd związani z La Ramblą. Proponuję jako hołd dla dzisiejszych ofiar przyodziać nasz ukochany dział w czarne barwy. Co reszta na to ;) ?.

101

A mnie nie śmieszy, bo powiedział prawdę. To samo skierowałbym do użytkowników na tej stronie, którzy ostatnio pisali, że w meczu Argentyny z Polską kibicowali by Argentynie ;).

86

71

Payet: Przysięgam na czubek własnego ch**a, że nie założę już więcej koszulki West Ham. Jeśli mnie nie sprzedadzą do Marsylii, to sam sobie zerwę więzadła w kolanie. Jestem człowiekiem i mam prawo do wybrania swojej przyszłości. Widzę ją w Olympique Marsylia. XD :D

69

Jeden z największych farciarzy tego sezonu właśnie zamknął swój zakład. Przed sezonem pewien kibic Leicester postawił na ostateczny triumf "Lisów" 50 funtów, co w razie mistrzostwa miało mu zapewnić 250 tysięcy funtów zysku. Uznał jednak, że nie zamierza już dalej ryzykować, zamknął zakład i wygrał pewne 72 tysiące funtów. (via. Typowa FIFA)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?