La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

2

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-player-ratings-top-50?utm_campaign=fifa17_hd_ww_ic_ic_fb_20-11-fb-29-08-16&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=15525&ts=1472662957720&sf48473412=1#20to11

EA chyba obraziło się na Barcę, że ta współpracuje z Konami i specjalnie mierdzie podbiła rankingi. Ramos 87 def XD Gość w każdym meczu popełnia jakiegoś babola i dostaje 87 obrony. Pepe 88 overalla, też niezła abstrakcja

konto usunięte

0

@qbuteq Nie tyle co EA obraziło się na Barcę, co skupili się na Realu, lidze angielskiej i niemieckiej.

0

@qbuteq Ramos 87 obrony XD powinien mieć około 83/84 za te jego wypady na atak.

konto usunięte

0

@qbuteq Ramos to jest 2 najlepszy obrońca na świecie więc się nie dziwię

0

@SIEKA xDDDDDDDDDDD A pierwszy to kto? Pepe?

konto usunięte

0

@adisont92 Pique, ale Ramosa należy szanować, jak jest w formie to jest praktycznie nie do przejścia

0

@SIEKA Z całym szacunkiem ale nie. On jest dobry na średniaków, z klasowymi rywalami nie potrafi grać. To on był w podstawie na 2:6, 5:0, 3:4 i ostatnio 0:4 i w każdym z tych meczów był jednym z głównych winowajców porażki

konto usunięte

0

@qbuteq Ta a finały LM oraz Mundial 2010 , rzeczywiście jest cienki

0

@SIEKA Strzelił gole w finałach (jeden ze spalonego - tak, trzeba to przypominać) ale to świadczy o jego zdolnościach w ofensywie a ja mówię o defensywie

konto usunięte

0

@qbuteq Wiem że piszesz o jego defensywie, więc wymieniam mecze i turnieje w których pokazał się ze świetnej strony w defensywie

0

@SIEKA "Jak jest w formie to jest nie do przejscia". To samo mozna powiedziec o kazdym defensorze, jak jest w formie to jest nie do przejscia. Chodzi o to, ze Ramos jest strasznie przereklamowanym obronca, ktory jest czesto bez formy, albo po prostu jest slabszy od czolowki. Zobacz sobie mecze Ramosa z lepszym przeciwnikiem - zobacz sobie mecz 0:4 dla Barcy i 3:4 dla Barcy. To sa pierwsze lepsze mecze z brzegu - nie wiedzial w ogole kogo kryc, jak kryc. Nie nadazal za nikim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?