- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1625 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1625 Culés
1
powtórzę się, ale...
jakim cudem Bayer 04 nie mógł zostać dolosowany do Barcelony z koszyka 2, a Borussia M/g z koszyka 3 już mogła?!
Bo ustawiona była rywalizacja Barcy z City? Aha, dziekuję ;]
0
@viiscaa XDDDDD
Co za głupota. Ty chyba jesteś rocznik 2003 a nie 1983.
1
@viiscaa Bo losowanie grup to jeden wielki bullshit
0
@xKeisvrzKx Ty chyba masz IQ poniżej 80 za to, bo nie zrozumiałeś nic.
0
@viiscaa Co tu rozumieć? Skoro Bayer nie mógł zostać dolosowany do naszej grupy, to znaczy, że jakaś zasada uniemożliwiła dolosowanie Bayeru do grupy Barcelony. Koniec tematu.
0
@xKeisvrzKx Jak mi podasz zasadę, zgodnie z którą Bayer Leverkusen nie mógł, a Borussia M/g mogła to postawie ci piwo. Problem w tym, że takiej zasady nie ma i albo się pomylili, albo ustawili losowanie.
0
@viiscaa Nie będę szukał ci żadnej zasady, bo od tego są ludzie w UEFA, którzy wyobraź sobie już to zrobili, przez co Bayer nie mógł najwyraźniej zostać dolosowany do Barcelony.
EDIT: Jakbyś słuchał uważnie procedur przed losowaniem, to wiedziałbyś, że jest podział na grupy A-D i E-H, żeby drużyny z jednego kraju nie grały w jednym dniu. W momencie losowania Bayeru, w grupie D był już niemiecki zespół, czyli Bayern, więc Leverkusen nie mógł być losowany do grup A-D. Na następny raz radzę zapoznać się z procedurami, zamiast snuć bezsensowne teorie spiskowe.
0
@xKeisvrzKx No wg panów z uefy nie mógł, widzę. Szkoda tylko, że jedynym powodem dla którego nie mógł był błąd, albo celowe ustawienie grupy Barcy z City.
0
@viiscaa Edytowałem komentarz wyżej i napisałem ci wyjaśnienie.
0
@xKeisvrzKx problem tylko kolego, że w momencie losowania Bayeru Leverkusen w grupie F była już Borussia Dortmund. Więc szukaj dalej, bo procedury podstawowe znam i to bardzo dobrze...