La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

1

powtórzę się, ale...
jakim cudem Bayer 04 nie mógł zostać dolosowany do Barcelony z koszyka 2, a Borussia M/g z koszyka 3 już mogła?!
Bo ustawiona była rywalizacja Barcy z City? Aha, dziekuję ;]

0

@viiscaa XDDDDD
Co za głupota. Ty chyba jesteś rocznik 2003 a nie 1983.

1

@viiscaa Bo losowanie grup to jeden wielki bullshit

0

@xKeisvrzKx Ty chyba masz IQ poniżej 80 za to, bo nie zrozumiałeś nic.

0

@viiscaa Co tu rozumieć? Skoro Bayer nie mógł zostać dolosowany do naszej grupy, to znaczy, że jakaś zasada uniemożliwiła dolosowanie Bayeru do grupy Barcelony. Koniec tematu.

0

@xKeisvrzKx Jak mi podasz zasadę, zgodnie z którą Bayer Leverkusen nie mógł, a Borussia M/g mogła to postawie ci piwo. Problem w tym, że takiej zasady nie ma i albo się pomylili, albo ustawili losowanie.

0

@viiscaa Nie będę szukał ci żadnej zasady, bo od tego są ludzie w UEFA, którzy wyobraź sobie już to zrobili, przez co Bayer nie mógł najwyraźniej zostać dolosowany do Barcelony.
EDIT: Jakbyś słuchał uważnie procedur przed losowaniem, to wiedziałbyś, że jest podział na grupy A-D i E-H, żeby drużyny z jednego kraju nie grały w jednym dniu. W momencie losowania Bayeru, w grupie D był już niemiecki zespół, czyli Bayern, więc Leverkusen nie mógł być losowany do grup A-D. Na następny raz radzę zapoznać się z procedurami, zamiast snuć bezsensowne teorie spiskowe.

0

@xKeisvrzKx No wg panów z uefy nie mógł, widzę. Szkoda tylko, że jedynym powodem dla którego nie mógł był błąd, albo celowe ustawienie grupy Barcy z City.

0

@viiscaa Edytowałem komentarz wyżej i napisałem ci wyjaśnienie.

0

@xKeisvrzKx problem tylko kolego, że w momencie losowania Bayeru Leverkusen w grupie F była już Borussia Dortmund. Więc szukaj dalej, bo procedury podstawowe znam i to bardzo dobrze...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?