- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
0
Fajnie jakby Barca wylosował Dortmund wtedy można by było sobie na mecz polecieć.
1
@MarioVeB! Albo Legię , samochodem nawet pojedziemy :P
1
@MarioVeB! A jak wylosują kogoś innego to nie?
2
@GregSTG Chodzi mi o dostępność lokalizacji. Lotów do Dortmundu jest pełno i to w przystępnej cenie.
Edit
Do tego stadion BVB robi wrażenie i polecam każdemu kiedyś wybrać się tam na mecz.
0
@MarioVeB! Heh - może i loty są bardzo dostępne, ale tak samo jak do Londynu i innych miast. A uwierz mi, że jeśli nie dostaniesz biletów z puli Barcy to możesz się nie dostać na Signal Iduna Park, bo kibice BVB mają jedną z największych frekwencji w Europie (jak nie największą) i tam ludzie mający pierwszeństwo do biletu mało kiedy rezygnują.
Znajomy mieszka pomiędzy Dortmundem o Kolonią i tylko raz mu się udało w przeciągu 10 lat odkąd wyjechał.
0
@MarioVeB! To akurat prawda , pełno jest lotów, ale lepiej żeby na Legie, bo przynajmniej bliżej
0
@marcin000019 Ja tez. B-)
0
@GregSTG No nie wiem mój kolega mieszka w Dortmundzie i jakoś na dostępność meczów nie narzeka. Co do LM przecież na każdym stadionie dominujące pule mają gospodarze wiec to żadne odkrycie ,ale na LM da się bilet ogarnąć ;) Dla chcącego nic trudnego. To nie finał LM
0
@MarioVeB! Dobrze gadasz, zbieram kase na taki wyjazd. To byłoby mega.
0
@MarioVeB! Jak ktoś chce to ogarnie - proste . Tamten zawodnik może słabo się stara o te bilety , niemożliwe ,że przez 10 lat dorwał tylko raz. Jak by za każdym razem ostro walczył o bilety to 2 razy w roku by dorwał :P
0
@GregSTG Ja do Irlandii lecialem za 150zł w dwie strony.
0
@marcin000019 Ale nie napalajcie się aż tak, bo jeszcze nic nie wiadomo to raz, dwa stawiam że z tego glowkowania waszego i tak nic nie będzie a jak będzie to na palcach u jednej ręki będzie można policzyć... Nic nie będzie takie łatwe jak wam się wydaje