La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

2

Brawo Legia! Nic nie odwalili i przypieczętowali awans. Trochę strachu zrobili zwłaszcza po czerwonej kartce ale najważniejszy jest awans. Jak to powiedział Malarz po meczu : "Gra pozostawia wiele do życzenia ale mamy awans i to jest teraz najważniejsze bo gdybyśmy grali pięknie a odpadli nikt by tego nie pamiętał " święte słowa. Tylko z grą się ogarnąć!!!!! No i zastrzyk gotówki mega dla klubu.

konto usunięte

0

@barceloonka92 Taa nic nie odwalili, a bramka to co, cieszmy się że kucharczyk nam wyrównał

0

@SIEKA Nie odwalili w kwestii tego ze utrzymali to co przywieźli z Irlandii i maja awans.

konto usunięte

0

@barceloonka92 to to ja wiem, ale mogło się skończyć tragicznie dla Legii

0

@SIEKA Wiem ale moja wypowiedź dotyczyła tego ze nie odwalili nic poważniejszego i koniec końców cel osiągnęli a jak grali to druga kwestia bo za jakiś czas i tak nikt nie będzie o tym pamiętał a liczy się wynik i to ze jest ta lm

konto usunięte

0

@barceloonka92 Zapewne Kucharczyk już ma mętlik w głowie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?