La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

2

Jeżeli są tutaj jacyś inni kibice Ajaxu to pewnie zaciekawi ich skład wystawiony przez Bosza na mecz z Rostowem. Cillessen, Veltman, Sanchez, Riedewald, Dijks, Bazoer, Gudelj, Klaassen, El Ghazi, Traore, Younes. Na ławce: Boer, Tete, Sinkgraven, Cassierra, Schone, Dolberg, Viergever.
Ogólnie skład ciekawy, szczególnie wystawienie w pierwszej 11 Veltmana na prawym skrzydle kosztem Tete i tylko co wypożyczonego z Chelsea Traore w ataku. Dla Tete przyda się kubeł zimnej wody, bo talent chłopak ma. Ogólnie jakby jeszcze Ajax ściągnął Hakima Ziyecha to jak na Eredivise, ale nawet na średni poziom w Europie to pomoc Bazoer, Gudelj, Klaassen, Ziyech wygląda dobrze.
Dzisiaj Ajax musi spuścić łomot Rosjanom! LM musi być! Mecz na Canal + Sport 2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?