La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

3

Troszkę siedzę w siatkówce i tak dla Waszej wiadomości, żeby nie było lamentu jak naszym mecz z Argentyną nie wyjdzie, otóż nasi dzisiejsi rywale to taki mocny, a nawet bardzo mocny światowy 'średniak'. Jednak są w niesamowitej formie na Igrzyskach - chyba z formą trafili w '10', tak samo zresztą jak Włosi w drugiej grupie. Do tego jakby doliczyć ich gwiazdy - De Cecco oraz Conte, solidnych środkowych Crer'a i Sole (podobny poziom u nas mają Kłos i Bieniek) to może być ciężko z nimi. Ich wyniki to wygrana 3:0 z Iranem, oraz pokonali obrońców tytułu Rosję - 3:1. Może to nie ta sama Rosja co 4 lata temu, ale grają tam nadal tacy gracze jak Tietiukchin, Michaiłow czy Grankin. To będzie dla nas ciężki mecz, jeśli go wygramy to myślę, że wyjdziemy z 1 miejsca w grupie, a wtedy w ćwierćfinale trafimy na Francję/USA/Kanadę - czyli rywali w naszym zasięgu szczególnie, że Kanada to rywal półkę niżej niż my, nawet w takiej formie jak mają (a też trafili w dyszkę z formą na Rio), a Francja i USA zdecydowanie pod formą i do ogrania na luzie. A jak wiadomo po ćwierćfinale mamy grę o medale - a tam możliwe jest absolutnie WSZYSTKO, nawet i złoto. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?