La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

2

Dzisiaj tak z ciekawości zobaczyłem filmik o tym całym Luanie,i powiem tak,fajnie to wygląda na youtube ale Douglas też tam fajnie wygląda.Mi się wydaje że my prowadzimy jakiś szwindel z Brazylijczykami bo inaczej tego wytłumaczyć nie umiem. Gomez jest do wyciągnięcia i do tego dobry grajek wysoki,a my jeśli to prawda chcemy jakiegoś kolejnego no name.Nie moja kasa ale troszkę szkoda jak patrze co wyrabia Barcelona.

0

@Klimach fan Dokładnie, ale te wałki będą wychodzić dopiero wtedy, gdy skończy się kadencja Bartomeu.

0

@Klimach fan No szkoda, bo ileż można wałkować i sprowadzać zawodników co żaden klub w Europie nie chce? Dobdroduszna Barcelona wyciąga tą nędze i próbuje robić kolejnego Neymara, gdzie nigdy nie osiągnie takiego poziomu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?