- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
4
Polacy w LM 2016/17 (wymienię wszystkich którzy obecnie są w pierwszych drużynach lub z szansami na grę w pierwszej drużynie):
* Robert Lewandowski
* Bartosz Kapustka
* Marcin Wasilewski
* Paweł Dawidowicz
* Grzegorz Krychowiak
* Łukasz Piszczek
* Krystian Bielik
* Arkadiusz Milik
* Piotr Zieliński
* Igor Łasicki
* Maciej Rybus
Z szansami na LM:
* Wojciech Szczęsny
* Łukasz Skorupski (ma być wypożyczony do Empoli ale póki co nie jest)
* Kamil Glik
* Polscy piłkarze Legii Warszawa
Jak widać spora grupa aczkolwiek pytanie ilu z nich będzie regularnie grać... jak na razie pewniakiem wydaje się Lewandowski, Piszczek i mimo wszystko Krychowiak, a reszta zagadka aczkolwiek Milik, Rybus, Zieliński powinni dostać sporo szans, a uważam że i Kapustka coś zagra.
Z eliminacji Glik i Szczęsny zapewne by grali ale ich w LM jeszcze nie ma.
1
@Stinger A co z Dawidowiczem? Mial być w 1 druzynie Benfici ;)
0
@kuba1624 Sprawdź na pozycji Arsenalu.
0
@Stinger Co ma Arsenal do Dawidowicza?
0
@kuba1624 Nic, po prostu Dawidowicz jest na mojej liście na 4 miejscu, a Arsenal lubi(ł) czwórki.
0
@Stinger No ok,ja widzialem go na Twojej liście. Bardziej mi chodzilo o to co z nim aktualnie sie dzieje jezeli wiesz?
1
@kuba1624 Aa to nie rozumiałem. Z tego co wiem to to że ma grać w pierwszym zespołem, a więc wiem tyle co ty.
Zobaczymy co z tego wyjdzie ale do LM zapewne go zgłoszą.
1
@Stinger Mam nadzieje ze dostanie solidną szanse,bo podobno sie nim zachwycali :)
0
@Stinger Dawidowicz nie pojechał na obóz z Benficą i na pewno nie będzie grał w pierwszej drużynie, możliwe wypożyczenie.