La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

konto usunięte

0

Witam. Potrzebuję informacji na temat Eleven. Zaznaczam od razu , ze mam Cyfrowy Polsat. Planuję wykupić pakiet za 15 zł , tylko teraz rodzi się pytanie , czy można zapłacić za niego przez internet bezpośrednio bez opłaty miesięcznej za Cyfrowy Polsat , czy trzeba czekać do końca miesiąca i zapłacić za niego razem z opłatą miesięczną. Mam jeszcze jedno pytanie , a mianowicie , gdybym jutro zapłacił za pakiet to w jakim odstępie czasu bym go dostał. Z góry dziękuje.

1

@Mati1477313 Jak wykupisz pakiet Eleven to masz po kilku godzinach. A te 15 zł jest doliczane do opłaty miesięcznej abonamentu. Tak miałem ja. Nic przy wlączaniu Eleven nie płaciłem

1

@Mati1477313 Zamawiłam pare dni temu przez stronę cyfrowego polsatu i sprawa wygladała tak, że wyświetliło mi się jakie mam pakiety i jakie mogę dokupić, wybieram Eleven i dolicza mi co miesiąc do abonamentu te 15 zł. Mi wyświetliło infformację, że dostanę kanały w nowym okresie rozliczeniowym, czyli 12 sierpnia.

konto usunięte

0

@Klaudix Dziękuje Wam za odpowiedzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?