La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 915 Culés

1

Zauważyłem ,że po każdych wakacjach pojawiają się fotki piłkarzy , którzy przytyli. Nie rozumiem tego przez 2-3 tygodnie tak futrowali i pili bez opamiętania , że nagle przybrali po 5 kg ? ;o

konto usunięte

5

@PieN Jeszcze nie spotkałem się z tym z określeniem "futrować" jako jeść. Kiedy to się pojawiło?

1

@PieN jak mogą robić to tylko przez 2-3 tygodnie w roku to wykorzystują na maxa

17

@LuisSalvano futrować to po śląsku karmić, albo jeść
pochodzi od niemieckiego füttern

1

@LuisSalvano Bardzo popularne określenie w niektórych regionach Polski.

1

@PieN Moim zdaniem to zależy dużo od przemiany materii danego zawodnika. Przykładowo: ja mam problemy z waga, muszę regularnie ćwiczyć i ograniczać niezdrowe rzeczy...Kiedyś sobie odpuściłem na miesiąc i jadłem fast-foody, kebaby itd., no i już czułem po spodniach...inni zaś mogą jeść codziennie niezdrowo bez zmiany wagi.

1

@PieN Jak cały rok trzymają dietę to przez miesiąc spokojnie można przytyć parę kilo jak się wzięło na totalny luz. Inna sprawa, że te kilogramy to równie szybko można spalić co przybrać więc nie ma strachu :)

4

@Qlewer ja potrafilem jesc w czasie sesj przez miesiac fast foody i wazylem ciagle 60 kg ;D

2

@Prushh Niezły szczypior z Ciebie :)

0

@Prushh W tym wieku 60 kg?? To pewnie każdy na strzała by cię wziął.

2

@Zabrali_mineta69 a po ciul ma mnie brac? ja nie szukam problemow ;p

0

@mahavishnu dziękuje za wyjaśnienie jestem ze śląska ,ale dolnego :P

0

@PieN Na Kaszubach też tak się mówi :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: