- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
37
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
DariaFCB
107
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
44 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
12
Różnica między fanami FC Barcelony i Realu Madryt:
http://memypilkarskie.pl/upload/20160722121242uid1.jpg
0
@fecebok1234567 Czy na Camp Nou po prawej nad panem w pomarańczowym wdzianku nie ma Gianniego Infantino? Xdd
6
@fecebok1234567 To chyba nie widziałeś zachowania kibiców po golu na 1:2 dla Realu w ostatnim klasyku.
12
@fecebok1234567 Nie ma to jak oceniać wszystkich kibiców po dwóch wyrywkowych zdjęciach. Po tej i po tej stronie znajdą się idioci.
0
@Misanthrope A ty nie zamieniasz się w idiotę, kiedy Barca traci gola w El Clasico? Bo ja i myślę, że większość z obecnych tu pań i panów tak.
1
@Cracoviak No jeśli według ciebie normalnym jest obrażanie zawodnika przeciwnej drużyny za to że strzelił gola, to spoko. Najwyraźniej mamy inny pogląd na futbol.
1
@Misanthrope Najwyraźniej ja jestem kibicem Barcy na śmierć i życie.
6
@Cracoviak Jest cienka linia między byciem kibicem na śmierć i życie, a bezmyślnym fanatykiem. To zadziwiające jak dużo ludzi myli te dwa pojęcia. Zresztą nieważne, to tylko moja opinia. Nikt nie mówi ci jak masz kibicować.
0
@Cracoviak Na smierc i zycie? Czyli co idziesz zabijac kibicow przeciwnej druzyny jak barcelona przegra?
0
@Prushh Źle mnie zrozumiałeś...
0
@fecebok1234567 Stare zdjęcie. Nie widzę nic dziwnego w wyzywaniu zawodnika przeciwnej drużyny oczywiście jeśli z tym klubem akurat nie ma zgody. Ronaldo na meczach z Atletico czy z Barcą jest obrażany cały czas i oczywiście jest na odwrót żeby tutaj nie wyszło,że tylko Ronaldo jest obrażany. Derby Barcelony na stadionie Espanyolu? Wyzwiska,a gdy piłkarz Barcy podejdzie pod trybunę fanatyków to jest niemiłosiernie jechany i rzucają w niego różnymi przedmiotami. To jest normalne zachowanie,a nienormalne zachowanie dla mnie jest takie właśnie jak na zdjęciu ze strony kibiców Barcy- zamiast rzucić w nich tymi telefonami to oni robią zdjęcia ;D
0
@fecebok1234567 Sądzę, że obydwa te zdjęcia przedstawiają sektor dla fanów Realu. Tak więc żałosne porównanie.