La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

konto usunięte

3

Komu będziecie najbardziej kibicować na IO w piłkę nożną?
Ja nie ukrywam że najbardziej będę kibicował Neymarowi i Rafinhii, a także Gabrielowi Jesusowi, a więc Brazylii. Chciałbym żeby ta trójka mogła sobie do CV wpisać złoto olimpijskie jednak nie będę płakał jeśli mistrzem zostaną Niemcy lub Argentyna aczkolwiek najbardziej liczę na Neymara. Niech da tam show.

0

@Stinger Ja również mam nadzieję na wygraną Brazylii i show Neymara który będzie liderem na boisku.

konto usunięte

0

@Stinger 4 lata temu przegrali niespodziewanie z Meksykiem, teraz grają u siebie i są faworytami z Neymarem, sensacją byłoby wyjście Fidżi z grupy

konto usunięte

1

@Protolinho No i teraz Neymar to jednak już wielka, ukształtowana gwiazda, a wtedy wschodząca gwiazdka... Myślę że to też duża różnica.
Tak patrząc z biegiem czasu trochę szkoda że 4 lata temu Brazylia nie wygrała IO bo może teraz Neymar zamiast szykować się do IO szykowałby się do powrotu do Barcy na presezon...
Fidżi nie wyjdzie, a przynajmniej nie wyobrażam sobie tego chociaż to w dużej mierze kadry U23, a więc często są "dziwne" rozstrzygnięcia to myślę że nie w tym przypadku.

0

@Stinger z Dunga oni nic nie wygrają :) to co oni teraz graja to jest Tragedia :0

konto usunięte

0

@merchel10 Nie wiem czy wiesz ale Dunga po CA wyleciał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?