La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

7

Odejście Bravo byłoby jak dla mnie katastrofą. Mamy 2 świetnych bramkarzy, ręce pręcz od Claudio!

0

@sewciu50 Moim zdaniem większą katastrofą byłoby trzymanie go na ławce przez większą część sezonu. Jeżeli potwierdzą się informacje, że Ter Stegen dostanie LL i LM to Claudio sobie za dużo nie pogra.

1

@sewciu50 Moim zdaniem dobrze będzie ich zamienić. Bravo chce pograć w LM a Ter Stegen w lidze. Taki podział jest sprawiedliwy, a nie, Marc wszystko a taki genialny bramkarz jak Claudio będzie grać ochłapy, śmiechu warte.

3

@sewciu50 Moim zdaniem większą katastrofą byłaby strata Ter Stegena. Bardzo lubię Bravo, naprawdę, nie chcę, żeby odchodził, ale jeśli sprzedamy Matsa to za jakiś czas możemy się obudzić z ręką w nocniku gdy Claudio zacznie tracić formę. Tak mamy w klubie świetnego, młodego bramkarza, który z wiekiem będzie tylko coraz lepszy i lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?