La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

1

Dobra tam nie ma co się przejmować. Przejmowałem się tym, że Polska odpadła a to że Portugalia zdobyła mistrza Europy to zdobyła mam to gdzieś. Teraz trzeba czekać na nowy sezon LL, LM , PK i w nim powalczyć o potrójną koronę. W moim sercu tylko reprezentacja Polska i Barca reszta schodzi na dalszy plan:))

1

@Piotr,1985 W końcu ktoś z głową na karku. Jak sobie czytam te inne wypociny to mam wrażenie ze Barca przegrała jakis puchar czy coś.

0

@Bobo25 Przez chwilę miałem lekki ból, ale stwierdziłem, że nie ma co się przejmować najdłuższą metę, bo to bez sensu. Portugalia została mistrzem Europy i tego już nie cofniemy, także przejmowanie się tym jest zupełnie bezsensowne:))

0

@Piotr,1985 Mi przed tym finałem było obojętnie kto wygra. Moje ulubione drużyny, Polska i Hiszpania poległy wcześniej. Także naprawdę było mi bez różnicy kto wygra. Nawet nie ogarniam całej tej napinki która tu była że Portugalia wygrała bo Ronaldo, no proszę was. Jakby to miało jakieś znaczenia dla Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?