La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1164 Culés

konto usunięte

22

Umtiti vs Germany:
16/18 passes completed
8/9 effective clearances
2 chances created
0 fouls committed

2

@MarioVeB! Cos czuje ze nowy Puyol nam rosnie.

3

@jasiek12 Już to słyszałem w przypadku Bartry

5

@lioney10 nie porownujmy Batry do Umtitiego bo Bartra w wieku 25 lat nie zagrał w zadnych waznym meczu na szczeblu reprezentacyjnym a Umtit zagrał w cwiercfinale i polfinale Euro majac 22 lata za 3 lata grajac u boku masche lub pique to on bartre bedzie zjadal zreszta juz to robi, czyscil ze az milo a na dodatek jeszcze musial temu koscielnemu pomagac bo non stop gubil krycie

2

@jasiek12 Nie przesadzajmy zagrał dwa mecze na Euro, jeden lekko mówiąc średni, wczoraj już b. dobrze. Za wcześnie by mówić że będzie z niego nowy Puyol. Tym bardziej że raczej nie będzie grał w podstawowej jedenastce. Dalej będzie Pique z Masche, przynajmniej tak mi się wydaje.

0

@MarioVeB! Ja go w ogole wczesniej nie obserwowalem ale wyglada na to, ze trafil nam sie grajek najwyzszych lotow. Teraz sa ochy i ahy po jednym meczu ale blagam nie jeczcie w sezonie po 5 spotkaniach, ze drewno, ze cos tam.

0

@MarioVeB! Nie wiem czemu ale mam złe przeczucia że Umtiti okaże się niewypałem transferowym

0

@Bobo25 W pełni się z tobą zgadzam. Wszyscy się podniecają tym Umtitim a on będzie pewnie dopiero czwarty w hierarchii ( bo jesli Mathieu w reprezentacji jest stawiany wyżej od niego to w klubie też pewnie tak będzie ).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: