- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
45
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Jakchcesz
28
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Peciak
33
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
4
Bardzo mnie ciekawi, jak skończy się sprawa Messiego. Możliwe że wypowiedział te słowa pod wpływem skrajnych emocji i jeszcze zmieni zdanie. Na przykład zrobi sobie na razie przerwę ale wróci na Mundial za dwa lata, jako ostatni akcent kariery w reprezentacji. O ile zachowanie Argentyńczyków było wiele razy wręcz karygodne, bo zawsze zwalali całą winę za porażki na Leo, to teraz jest na szczęście zupełnie inaczej. Okazują mu wsparcie i pokazują, jak bardzo go potrzebują. Piękna sprawa, cały kraj jednoczy się dla jednego piłkarza. Swoją drogą mamy tu wspaniały przykład wyższości Leo nad Cristiano. Ronaldo sam wystawił sobie pomnik bez okazji, a Messiemu jego rodacy wystawili pomnik w ramach wyrażenia wsparcia. Z niecierpliwością wyczekuję jakichś słów Leo na ten temat. Mam nadzieję że taka inicjatywa rodaków nakłoni go do zmiany decyzji, jednak całkowicie zrozumiem, jeśli podtrzyma to, co powiedział.
1
@SmoothCriminal Ronaldo sam sobie wystawił pomnik? Nie kojarzę takiej sytuacji, możesz rozwinąć?
2
@Qlewer http://time.com/3643209/cristiano-ronaldo-statue/
0
@SmoothCriminal Ale gdzie tu jest napisane, że on wystawił sobie sam pomnik ?
0
@SmoothCriminal Z tego wynika, ze tylko ja odslonil osobiscie. Nie ma ani slowa o tym, ze sam ja sobie wystawil. Wiec nie wiem skad i po co piszesz takie nieprawdziwe informacje.
0
@SmoothCriminal a gdzie w tym artykule pisze ze sam sobie wystawil????