La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

0

Piszecie że Angole jadą do domu,skąd taki wniosek przecież tam połowa zawodników to inna rasa

0

@bananekill jesli urodzili sie w Anglii to sa Anglikami. To,ze sa innego koloru skory to juz nie ich wina

0

@Katalończyk 99 Czyli uważasz że Alli to angielskie nazwisko

Albo że Ludowik Obraniak to Polak

0

@bananekill 11 kwietnia 1996 (20 lat), Milton Keynes, Wielka Brytania- Alli
10 listopada 1984 (31 lat), Longeville-lès-Metz, Francja - Obraniak
Mysle,ze to wiele wyjasnia :)

0

@Katalończyk 99 To powiedz mi jak Anglik może być czarny

0

@bananekill wystarczy,ze jeden rodzic jest czarnoskory i odziedziczy geny. " Jesli przynajmniej jedno z rodzicow posiadalo status stalego rezydenta (lub ILR) w momencie urodzenia dziecka, dziecko takie jest Brytyjczykiem (otherwise than by descent - znaczy to tyle ze jego dzieci urodzone gdziekolwiek na swiecie tez beda Brytyjczykami (te beda juz klasyfikowane jako - by descent - ich dzieci beda Brytyjczykami tylko jesli urodza sie w UK)."

0

@Katalończyk 99 Ale mi tu chodzi o naturę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?