La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

2

A co do Hiszpanów, to zachwyt nad ich grą chyba rzeczywiście był troszkę przedwczesny. Wcześniej ich bramki wyglądały tak: wrzutka, wrzutka, "asysta" obrońcy, klepka ze spalonym. Wcale nie miażdżą swoim stylem gry na tyle, żeby ich postawić jako faworytów turnieju. Musieliby zagrać naprawdę bardzo, bardzo dobrze, żeby pokonać Włochów. A jeśli odpadną? Cóż... przynajmniej Pedro nie będzie się musiał tyle męczyć... ;)

0

@Korbel Włosi też nic nie grają ciekawego

0

@FcBforever221 Włosi to stare, wyrachowane cwaniaki :) poczują słabość Hiszpanii, to doskonale będą wiedzieli, co trzeba zrobić - park the bus! A bronić potrafią. Wyprowadzą ze trzy kontry, wrzucą gdzieś w okolice Ramosa i pozamiatane. Chyba, że im coś strzeli do głowy i pójdą na wymianę ciosów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?